طراحی سایت در تهران

نمودار قیمت طراحی سایت 120,000,000تومان بیشینه قیمت 15,000,000تومان متوسط قیمت 5,000,000تومان کمینه قیمت درخواست مشاوره رایگان توضیحات صوتی در مورد طراحی سایت یکی از عوامل موثر در کیفیت وب سایت طراحی شده، سابقه، تخصص و مهارت شرکتی است که برای طراحی سایت به آن مراجعه می کنیم. اگر می خواهید برای طراحی سایت اقدام کنید،…

نمودار قیمت طراحی سایت

نمودار قیمت طراحی سایت
120,000,000تومان
بیشینه قیمت
15,000,000تومان
متوسط قیمت
5,000,000تومان
کمینه قیمت

توضیحات صوتی در مورد طراحی سایت

یکی از عوامل موثر در کیفیت وب سایت طراحی شده، سابقه، تخصص و مهارت شرکتی است که برای طراحی سایت به آن مراجعه می کنیم. اگر می خواهید برای طراحی سایت اقدام کنید، قطعا این دغدغه را دارید که یک شرکت طراحی سایت باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ بهترین شرکت های طراحی سایت ایران کدام اند؟ شرکت برتر طراحی سایت کلارو (کار گروه لنا ایمن رایانه ونداد) یکی از بهترین طراحان وب سایت در ایران با بيش از 200 شرکت و میزبانی بیش از 150 سايت فروشگاهی، فعالیت رسمی خود را از تابستان سال 97 آغاز کرد. این شرکت که بهترین طراحی سایت های ایرانی را در رزومه خود دارد، همواره می کوشد سرويس های خود را با بالاترين کيفيت ممکن و با بهره گيری از استاندارد های جهانی وب و بهترین هزينه ها ارائه کند. طراحی سايت حرفه ای ميتواند به درستی تمام زوایای پنهان فعالیت تجاری شما (هرچند کوچک) را به کاربران نشان داده و نظر مثبت مشتری را نسبت به کار شما جلب کند.

همین امر در نهايت می تواند کاربران را به خريد از شما ترغيب نمايد. در حالی که يک وب سايت ضعيف و غیر حرفه ای می تواند حتی خسارات زیادی را به شما وارد نمايد. این گروه موفق شده بهترین سایت از نظر طراحی کاربری را طراحی کند. مزایای شرکت طراحی سایت کلارو را می توان پشتیبانی قوی، استفاده از تیم متخصص و موفق بودن بسیاری از نمونه کارهای طراحی شده دانست. تیم کلارو با ارائه بهترین طراحی های سایت، توانسته به تعداد زیادی از کسب و کارها در حوزه های مختلف، خدمات موثری کند.

روش های بهینه سازی در طراحی سایت چیست؟

بهینه سازی وب سایت یا سئو، یعنی اینکه بیایید سایت رو طوری طراحی کنید که هم برای کاربر و هم برای موتورهای جستجو مثل گوگل، مثل یه ساعت بی نقص کار کنه.

خدمات سئو که یک شرکت یا تیم و یا گروه و یا شخصی که برای شما ارائه میده باید تجربه کافی رو داشته باشه تا بتوانید بهترین نتایج را برای سایت شما به دست بیاره.

اما این کارها دقیقا چه کارهایه؟ شما به عنوان کافرما از یک سایت سئو، دقیقا باید انتظار چه چیزهایی را داشته باشید؟

 1. عنوان های خود را با کلمات جذاب بهینه سازی کنید
 2. در عنوان ها از کلمات قدرتمند استفاده کنید تا مانند یک تله کاربر را گیر بیندازد
 3. از علائمی مانند پرانتز یا کروشه برای جذاب شدن عنوان استفاده کنید.
 4. با استفاده هوشمندانه ازکلمات کلیدی طولانی و جذاب ،متادیسکریپشن تاثیرگذار بنویسید
 5. از شبکه های اجتماعی محبوب و تاثیرگذاری مانند اینستاگرام استفاده کنید
 6. از قرار دادن تاریخ انتشاربرای محتواهایی که در بازه زمانی کوتاه نیابه تغییر ندارند ، خودداری کنید
 7. از فریم ورک AMP استفاده کنید.(در صورت نیاز)
 8. از URLهای توصیفی و بلند (و البته کاربردی) استفاده کنید
 9. سایت تان واکنشگرا باشد تا کاربران موبایلی بتوانند تجربه کاربری مثبتی داشته باشند
 10. مطمئن شوید که سرعت بارگزاری سایت شما مناسب است
 11. به کمک ابزار pagespeed گوگل سرعت بارگزاری سایت را بررسی کنید
 12. از شکل های مختلف محتوا (ویدئو ، پادکست ، اینفوگراف ، تصویری و متن) استفاده کنید
 13. بر روی مخاطبین مرتبط (نه عمومی ) با سایت تان هدفگذاری کنید
 14. از فراخوانی برای اقدام یا همان  CTAواضح و جذاب در صفحه سایت تان استفاده کنید
 15. لینک های نامعتبر را حذف کنید
 16. برای یافتن این لینک ها می توانید از گوگل سرچ کنسول و یا ابزارهای متنوع دیگری که برای اینکار ایجاد شده اند کمک بگیرید
 17. گواهینامه SSL داشته باشید و سایت تان را بر روی HTTPS قرار دهید تا اعتماد بازدیدکنندگان به شما افزایش یابد
 18. قدمت دامنه شما هر چقدر بیشتر باشد ، احتمال اعتبار بالای صفحه شما افزایش می یابد
 19. با تولید محتواهای کاربردی برای کاربر، آنها را تشویق به اشتراک گذاری کنیم
 

توجه کنید مرحله دوم : با کاهش نرخ پرش ، کاربر را مدت زمان بیشتری در سایت تان نگه دارید. از لینک دهی داخلی استفاده کنید و به این ترتیب کاربران را به سمت مطالب دیگر سایت تان هدایت کنید، متن را پاراگراف بندی کنید، از تیترها ، بالت و شماره گذاری استفاده کنید.

همانطور که می دانید سئو در تهران و سئو سایت تهران و یا سایر شهر های ایران یک هنر و علم برای بهینه سازی و ساختن صفحات جذاب برای موتورهای جستجو می باشد.

تنها سه حرف کوچک seo که برای اکثر مردم مساوی با عرق سرد ریختن و تلاش زیاد و طولانی مدت است، تلاشی در جهت رسیدن به موفقیت در کسب و کارشان در فضای مجازی.

در واقع سئو به معنای دستیابی به ترافیک هوشمند رایگان در موتور جستجو گوگل است. در تعریف ساده تر، بهینه سازی جستجوگر را می توان روند ارتقا سایت برای در دسترس بودن آن برای بازدیدکنندگان مرتبط معنی کرد.

بدیهی است که هرچه دسترسی به صفحه شما در نتایج جستجو بیشتر باشد، شانس شما برای جذب و جلب توجه مشتری بیشتر است. خدمات سئو در مشهد رایا پارس در مرحله اصلی انجام میشود که هر مرحله زیر نظر کارشناسان با تجربه گروه سایت شما بررسی و به صورت دقیق نظارت می شود.

بعد از تاییدیه پروپوزال و مبلغ پیشنهادی قرارداد رسمی و معتبر از سمت ما برای شما ارسال خواهد شد و در قرارداد تمامی تعهدات و موارد به صورت دقیق ذکر میشود.